Oferty pracy

Zajmujemy się drukiem na tkaninach oraz dzianinach bawełnianych, wszelkiego rodzaju materiałach sztucznych (poliester, nylon, mickofibra). Drukujemy drukiem cyfrowym. Posiadamy odpowiednie kompetencje, zasoby i doświadczenie, aby realizować nawet największe i najbardziej skomplikowane zamówienia. Zapraszamy – dołącz do naszego zespołu.

Używamy najlepszej technologii

Druk reaktywny: druk wyłącznie na materiale naturalnym z maksymalną domieszką elastanu do 10%. Najlepszy dla ubrań dziecych, mody damskiej, męskiej oraz ubrań dla alergików.

Druk pigmentowy: ta metoda druku pozwala drukować na dowolnym naturalnym materiale.

Druk sublimacyjny: pozwala drukować na materiałach sztucznych. Cechuje się trwałością, żwawymi kolorami oraz szybkością realizacji zamówienia.

400+

Wysokiej jakości narzędzi

20

Członków zespołu

Dlaczego pracować u nas?

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem. Cechuje nas pozytywne nastawienie do pracy, szacunek wobec siebie oraz dążenie do poznawania nowych rzeczy.

Dobra lokalizacja

Nadarzyn, 15 km od Warszawy

Efektywny zespół

• Szybki kontakt z klientem
• Indywidulne podejście do każdego klienta

Rezultaty pracy

Realizujemy najtrudniejsze zadania, dzięki czemu zaufali nam małe i duże firmy, projektanci z Polski i z zagranicy.

Szczery szef

Właściciel biznesu jest osobą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu.

Firmy z którymi wsółpracujemy

Nasz zespół

20190320_183347

Neoniła Myszyńska

Sprzedaż

Dmytro Kruk

Grafik Komputerowy

Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy osoby na następujące stanowiska.

MAGAZYNIER-KIEROWCA

Opis stanowiska: przyjmowanie dostaw towarów na magazyn kontrola stanów magazynowanych przygotowywanie i generowanie dokumentów magazynowych przygotowywanie wysyłek do klientów wydawanie towaru na produkcję przewożenie towarów

Poznaj szczegóły »

Handlowiec

Opis stanowiska: aktywna obsługa klientów aktualnych i poszukiwanie nowych z branży druku cyfrowego na tekstyliach budowanie i utrzymywanie dobrego kontaktu z klientami pozyskiwanie nowych zleceń

Poznaj szczegóły »

Poznaj wszystkie możliwości jakie daje Ci założenie konta na stronie Textile Print House.

Zakładając konto na stronie TPH, otrzymujesz dostęp do szczegółowych informacji, dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Dodatkowo, zapisując się do naszego newslettera, w wiadomości zwrotnej otrzymasz jednorazowy kupon rabatowy na pierwsze zakupy w wysokości 5%. Uwaga! Nie spamujemy! Wiadomości o nowościach wysyłamy tylko raz w tygodniu.