Oferty pracy

Zajmujemy się drukiem na tkaninach oraz dzianinach bawełnianych, wszelkiego rodzaju materiałach sztucznych (poliester, nylon, mickofibra). Do pracy wykorzystujemy druk cyfrowy. Posiadamy odpowiednie kompetencje, zasoby i doświadczenie, aby realizować nawet największe i najbardziej skomplikowane zamówienia. Zapraszamy – dołącz do naszego zespołu!

Używamy najlepszej technologii

Druk pigmentowy: ta metoda druku pozwala drukować na dowolnym naturalnym materiale.

Druk sublimacyjny: pozwala drukować na materiałach sztucznych. Cechuje się trwałością, żywymi kolorami oraz szybkością realizacji zamówienia.

Druk reaktywny: druk wyłącznie na materiale naturalnym z maksymalną domieszką elastanu do 10%. Najlepszy dla ubrań dziecięcych, mody damskiej, męskiej oraz ubrań dla alergików.

400+

Wysokiej jakości narzędzi

20

Członków zespołu

b4a869ae-7067-415e-b6e7-c330166d2cc6
sdr

Dlaczego warto pracować u nas?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Cechuje nas pozytywne nastawienie do pracy, szacunek wobec siebie oraz dążenie do wspólnego celu, jakim jest wysoka jakość naszych usług i zadowolenie naszych klientów.

Dobra lokalizacja

Nadarzyn, 15 km od Warszawy

Efektywny zespół

Szybki kontakt z klientem
Indywidulne podejście do każdego klienta

Rezultaty pracy

Realizujemy najtrudniejsze zadania, dzięki czemu zaufały nam małe i duże firmy, oraz projektanci z Polski i z zagranicy.

Szczery szef

Właściciel biznesu jest osobą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu.

Firmy z którymi wsółpracujemy

Nasz zespół

20190320_183347

Neoniła Myszyńska

Sprzedaż

Dmytro Kruk

Grafik Komputerowy

Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy osoby na następujące stanowiska.

HANDLOWIEC

Opis stanowiska: aktywna obsługa aktualnych klientów firmy poszukiwanie nowych klientów do stałej współpracy pozyskiwanie nowych zleceń na druk cyfrowy badanie potrzeb klientów i dobór rozwiązań

Poznaj szczegóły »

Poznaj wszystkie możliwości jakie daje Ci założenie konta na stronie Textile Print House.

Zakładając konto na stronie TPH, otrzymujesz dostęp do szczegółowych informacji, dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Dodatkowo, zapisując się do naszego newslettera, w wiadomości zwrotnej otrzymasz jednorazowy kupon rabatowy na pierwsze zakupy w wysokości 5%. Uwaga! Nie spamujemy! Wiadomości o nowościach wysyłamy tylko raz w tygodniu.