O nas

Jesteśmy drukarnią cyfrową dzianin i tkanin. Oferujemy dwa rodzaje druku: sublimacyjny i pigmentowy. Wykorzystujemy ekologiczne barwniki i materiały, dzięki czemu nasze druki są przyjazne alergikom, a wzory są jednocześnie wytrzymałe na spieranie.  Dbamy o środowisko i najwyższą jakość naszych usług. Spełniamy oczekiwania klientów z całego świata, dołożymy wszelkich starań, żeby dorównać i Twoim oczekiwaniom! 

Zapraszamy także na nasze media społecznościowe, gdzie pokazujemy nasze prace, nasz zespół i to jak pracujemy.

Oprócz setek wzorów dostępnych w naszym katalogu, możesz przesłać nam swój własny wzór.

Tak, prosimy o kontakt tph@textileprinthouse.pl

Akceptujemy przelewy na konto bankowe, podane na fakturze.

DRUK PIGMENTOWY:  Przy druku pigmentowym, tusze związują się z włóknami tkaniny poprzez suszenie. Technologia cały czas się rozwija i poprawia, dzięki czemu odporność tuszy pigmentowych podczas prania dochodzi obecnie do 40° C. 

DRUK SUBLIMACYJNY: Sublimacja pozwala na stworzenie bardzo realistycznych i niezwykle trwałych nadruków. Jednocześnie sama metoda nie oddziałuje negatywnie na strukturę materiałów – przeciwnie pomaga zachowa delikatność tkanin wykorzystanych do nadruków. Nadruk jest miękki, elastyczny i świetnie się prezentuje. Obecnie jest to jedna z najlepszych technik nadruku.

DRUK REAKTYWNY: Technika druku reaktywnego daje żywotność kolorów przez lata użytkowania. Sam proces druku nie jest skomplikowany, a efektem jest niezaprzeczalnie najlepsza jakość kolorów i żywotność barw.

Zastrzega się możliwość wystąpienia do 5% błędów drukarskich na belce niepodlegających reklamacji. Duże powierzchnie zadruku obarczone są dużym ryzykiem powstania światłocieni. Druk na odpowiedzialność klienta.

Wysyłka na cały świat

Możemy wysłać rolki tkanin na cały świat.

Najwyższa jakość

Żywe i trwałe kolory.

Bezpieczne transakcje

Każdą transakcję sprawdza członek zespołu.

Poznaj wszystkie możliwości jakie daje Ci założenie konta na stronie Textile Print House.

Zakładając konto na stronie TPH, otrzymujesz dostęp do szczegółowych informacji, dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Dodatkowo, zapisując się do naszego newslettera, w wiadomości zwrotnej otrzymasz jednorazowy kupon rabatowy na pierwsze zakupy w wysokości 5%. Uwaga! Nie spamujemy! Wiadomości o nowościach wysyłamy tylko raz w tygodniu.