Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Współpracujemy tylko na zasadach B2B, aby złożyć zamówienie i opłacić je na podstawie faktury musisz być przedsiębiorcą. Jeśli interesują Cię nasze wzory okazjonalne, w małych ilościach zapraszamy niebawem do naszego sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł nabyć materiały z takimi nadrukami już od 0,5 mb i opłacić online .

Na jednej belce możemy wydrukować do 3 wzorów. Możesz poprosić nas o wycenę, aby to zrobić wybierz wzory.

Na naszej stronie w kategorii „Katalog Wzorów” widoczne są wzory graficzne, zdjęcia naszych wydruków można zobaczyć na naszych kanałach w social mediach (Instagram, Facebook), lub na żywo, zamawiając nasze próbki. Dlatego należy pamiętać, że wydruk może się nieco różnić od wzoru graficznego w zależności od wybranej tkaniny i rodzaju druku.

Jeśli jesteś zainteresowany próbkami, skontaktuj się z nami.

Mamy możliwość wykonania próbek na dowolnym materiale:

35x35cm 40,41 pln netto
110x70cm 59,80 pln netto
Ceny próbek zostaną odjęte od docelowego zamówienia jeżeli się na nie zdecydujecie, w ciągu miesiąca.

Już niedługo próbki będziesz mógł zamawiać bezpośrednio przez nasz sklep internetowy – jeszcze tylko chwila cierpliwości 🙂

Zamówić możesz w dowolnym momencie. O wszelkich szczególnych sytuacjach, dłuższych wolnych dniach itp. informujemy na naszych mediach społecznościowych, a naszych klientów osobiści za pośrednictwem maila, czy kontaktu telefonicznego. Czas realizacji wynosi do 7 dni roboczych od wpłaty należności. Przy naszej pierwszej współpracy, termin ten może się wydłużyć, ze względu na większą ilość ustaleń, dobór tuszy i zadbanie o jak najwyższą jakoś wydruku.

Napisz do nas.

Poniedziałek – Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 12:00
Sobota - Niedziela Zamknięte

Formularz kontaktowy

Poznaj wszystkie możliwości jakie daje Ci założenie konta na stronie Textile Print House.

Zakładając konto na stronie TPH, otrzymujesz dostęp do szczegółowych informacji, dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Dodatkowo, zapisując się do naszego newslettera, w wiadomości zwrotnej otrzymasz jednorazowy kupon rabatowy na pierwsze zakupy w wysokości 5%. Uwaga! Nie spamujemy! Wiadomości o nowościach wysyłamy tylko raz w tygodniu.