Kanały Social Media

Tak się zastanawiamy, pisząc ten tekst, czy jesteście fanami działań w social mediach? Czy prowadząc swoje firmy, skupiacie się na kontakcie bezpośrednim z klientem, ewentualnie na stronie internetowej i sklepie internetowym? Czy jednak bez kanałów w social mediach, jak to teraz można usłyszeć „nie istniejesz”?.
My „lubimy się” z różnymi kanałami z zakresu social mediów. Najlepiej „rozumiemy się” z Instagramem i większość naszej energii poświęcamy właśnie jemu. To tam zobaczycie nasze wzory katalogowe, realne zdjęcia naszych wydruków, relacje z produkcji, czy ważnych dla nas wydarzeń, jak na przykład targi branżowe. Staramy się zapewnić Wam najciekawsze treści i zdjęcia, aby ułatwić poznanie naszej marki i kontakt z nami. Na naszym Instagramie znajdziecie nie tylko zdjęcia i relacje, ale także filmy w formie tzw. „rolek”, oraz wszelkie dane kontaktowe do nas. Możecie także pisać do nas bezpośrednio przez Instagram, taka forma kontaktu jest dla nas ok:)


Poza Instagramem, prowadzimy także konto na Facebooku, gdzie znajdziecie oprócz informacji o nas i wszelkich danych kontaktowych, przede wszystkim zaproszenia na wydarzenia, które współtworzymy, lub w których bierzemy udział. Tam także publikujemy zdjęcia naszych prac, oraz rzeczy takie jak oferty pracy. Na Facebooka również serdecznie Was zapraszamy:)
Jesteśmy także nowymi użytkownikami TikToka! To totalnie nasz klimat! Możemy pokazywać Wam jak pracujemy, jak wyglądają nasze wydruki, niemal na żywo pokazujemy pracę drukarzy, ale także życie codzienne firmy. Rozwijamy się na tym kanale, dlatego tym bardziej zapraszamy, żebyście mogli nam towarzyszyć już w początkach działalności.
Żeby nie marnować Waszego czasu na szukanie nas, na tych różnych kanałach zostawiamy Wam QR kody, które po zeskanowaniu przeniosą Was na odpowiednie profile naszej marki, w różnych kanałach.

FACEBOOK INSTAGRAM TIK TOK

ZNAJDŹ NAS I ZAOBSERWUJ !!!

Serdecznie zapraszamy na wszystkie, bo jak widzicie, na każdym dzieje się coś ciekawego i każdy następny jest uzupełnieniem poprzedniego! Czekamy na Was! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj wszystkie możliwości jakie daje Ci założenie konta na stronie Textile Print House.

Zakładając konto na stronie TPH, otrzymujesz dostęp do szczegółowych informacji, dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Dodatkowo, zapisując się do naszego newslettera, w wiadomości zwrotnej otrzymasz jednorazowy kupon rabatowy na pierwsze zakupy w wysokości 5%. Uwaga! Nie spamujemy! Wiadomości o nowościach wysyłamy tylko raz w tygodniu.